Naar Auschwitz

Ja dit is een heel ander stukje weer eens. Gisteren heb ik een reis geboekt voor over een paar weken naar Krakau, Polen. De bedoeling is dan dat ik Auschwitz weer bezoek. Jaren geleden ben ik daar in een snikhete zomer geweest, en nu wordt het dan winter met – vermoedelijk – een dik pak sneeuw. Onlangs stond in de krant dat het kamp aan het vervallen is, en dat men niet weet hoe of wat te restaureren. Voordat het te laat is, wil ik er dus weer een keer heen. Kijken, foto’s maken, nadenken en vooral niet vergeten. Het wordt geen vrolijke reis, dat weet ik nog van de vorige keer. Wat je ziet is met geen pen te beschrijven. Met gevoelens kan dat wel. En dat hoop ik te doen. Ik hou u op de hoogte

Share

 



Deze bijdrage is geplaatst op Wednesday, January 24th, 2007 om 21:30 in de categorie Overpeinzingen. U kunt reacties op deze bijdrage volgen via de RSS 2.0 feed. U kunt reageren, of een trackback gebruiken vanaf uw eigen site.

Gerelateerde bijdragen

Laat een reactie achter



Mijn foto's op Flickr

    Beekbergen 2010 (50) Interrail2010 (116) Interrail2010 (284) Interrail2010 (50) Interrail2010 (144) DSC01842 P1040096 P1000498 Near "The Goudsberg", Lunteren, The Netherlands (3)